Şube Müdürlükleri

Birim Telefon Belgegeçer E-Posta
Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı (0256) (0256) 211 56 72 09.bus@tarim.gov.tr
Gıda ve Yem (0256) 211 30 00 (0256) 211 29 93 09.gidayem@tarim.gov.tr
Tarımsal Altyapı ve Arazi Değerlendirme (0256) 211 29 94 (0256) 211 30 10 09.taad@tarim.gov.tr
Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği (0256) 211 56 76 (0256) 211 56 76 09.haysag@tarim.gov.tr
Koordinasyon ve Tarımsal Veriler (0256) 211 29 95 (0256) 211 30 10 09.ktv@tarim.gov.tr
Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme (0256) 211 29 92 (0256) 211 30 10 09.kko@tarim.gov.tr
İdari ve Mali İşler (0256) 211 30 00 (0256) 211 30 10 09.imi@tarim.gov.tr
Arazi Edindirme (0256) 211 30 00 (0256) 211 30 10 09.aes@tarim.gov.tr
Balıkçılık ve Su Ürünleri (0256) 211 30 00 (0256) 211 30 10 09.bsu@tarim.gov.tr

İlçe Müdürlükleri

Birim Telefon Belgegeçer E-Posta
Bozdoğan (0256) 414 26 78 (0256) 414 10 05 bozdogan@tarim.gov.tr
Buharkent (0256) 391 43 84 (0256) 391 43 83 buharkent@tarim.gov.tr
Çine (0256) 711 61 32 (0256) 711 60 34 cine@tarim.gov.tr
Didim (0256) 813 37 33 (0256) 813 43 45 didim@tarim.gov.tr
Efeler (0256) 226 86 95 (0256) 226 87 15 efeler@tarim.gov.tr
Germencik (0256) 563 10 24 (0256) 563 25 51 germencik@tarim.gov.tr
İncirliova (0256) 585 13 43 (0256) 585 24 66 incirliova@tarim.gov.tr
Karacasu (0256) 441 20 26 (0256) 441 20 31 karacasu@tarim.gov.tr
Karpuzlu (0256) 741 20 74 (0256) 741 10 04 karpuzlu@tarim.gov.tr
Koçarlı (0256) 761 40 26 (0256) 761 40 44 kocarli@tarim.gov.tr
Köşk (0256) 461 20 09 (0256) 461 22 12 kosk@tarim.gov.tr
Kuşadası (0256) 614 10 92 (0256) 614 10 23 kusadasi@tarim.gov.tr
Kuyucak (0256) 371 40 03 (0256) 371 44 10 kuyucak@tarim.gov.tr
Nazilli (0256) 313 13 69 (0256) 313 34 09 nazilli@tarim.gov.tr
Söke (0256) 518 11 51 (0256) 518 11 84 soke@tarim.gov.tr
Sultanhisar (0256) 351 30 35 (0256) 351 30 15 sultanhisar@tarim.gov.tr
Yenipazar (0256) 361 30 14 (0256) 361 30 06 09.yenipazar@tarim.gov.tr

Araştırma ve Eğitim Kuruluşları

Birim Telefon Belgegeçer E-Posta
Erbeyli İncir Araştırma İstasyonu Müdürlüğü (0256) 581 11 23 (0256) 581 11 24
Nazilli Pamuk Araştırma İstasyonu Müdürlüğü (0256) 313 17 50 (0256) 313 30 93 pamuk@tarim.gov.tr
Söke Zirai Ür. İşl. Tar. Yayım ve Hizmetiçi Eğt. Merk. Müdürlüğü (0256) 521 01 53 (0256) 521 02 76
Aydın İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Adnan Menderes Mahallesi Yahya Kemal Caddesi. No:2 09010 AYDIN Tüm Hakları Saklıdır © 2017 Telefon : 0256 211 30 00 (4 Hat) Faks : 0256 211 30 10
''