İl Müdürlüğü Personeli

Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü

İl Müdürlüğü Santral: (0256) 211 30 00 (4Hat)
​ ​ ​ ​
​ ​ ​ ​ ​
​Adı Soyadı
​Ünvanı​Dahili Tel
Ahmet ÖKDEMŞube Müdürü
Tel: 211 29 93​ ​212
Nilgün KAYAMühendis
​209
Zeliha ÜNLÜMühendis
​214
Erol CİRANMühendis    ​206
Mehmet CENGİZ
Mühendis    ​202
Gülten ERDEM Mühendis    ​207
Mahmut ÇALIŞIR
Mühendis    ​206
Mustafa KORU
Mühendis​207
Özcan GÜRMühendis​205
​Osman AKSÖZ
Mühendis206​
​Mustafa ÇINAR
Mühendis​205
​Abdurrahman AYDIN
​Mühendis201​
​Veli ŞİMŞEK
​Mühendis​209
​Barış KEN
​Mühendis​214
​Nihat AYDIN
​Mühendis215​
​Mümin GÜNGÖR
​Mühendis207​
​Özgül ÖKDEM
​Mühendis207​
​Harun TOPAL
​Mühendis​Tütün Tek.
210​
​Hamdi KOCAÇAKIR
​MühendisGıda​206​
Çiğdem KURTMühendis Gıda ​208
Elif ÖZELMühendisGıda 207​
Duygu Kevran ÇİMENMühendis​Gıda​215
​Şenol KAYA
Mühendis
Gülten Simav YILMAZ
Mühendis
Gıda ​207
Hale COŞARMühendis
​Gıda​207
​Çağdaş AKÇAPINAR
​MühendisGıda​210​
​Çağlar SAĞLAM
​Mühendis
Dr. Öznur KAANVeteriner Hekim​208
İbrahim YÜCEL KAYHANVeteriner Hekim    ​213
Halit FİDAN Veteriner Hekim​209
Süleyman ERDOĞANVeteriner Hekim 
​201
Dr. Hakkı ÜNLÜVeteriner Hekim 
​213
Mehtap ÇETİNTÜRK
Veteriner Hekim​210
Hafize KENDİRLİOĞLU​Veteriner Hekim
​210
​Ahmet AYDOĞMUŞ
​Tekniker207​
İbrahim KAHRAMANSağlık Memuru
​208
Fuat YILMAZSağlık Memuru  
​202
Ali URAL Sağlık Memuru    ​205
Havva URHAN
Memur (Sekr.)
​211


Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü

İl Müdürlüğü Santral: (0256) 211 30 00 (4Hat)
​ ​ ​ ​ ​
​Adı Soyadı
​Ünvanı​Dahili Tel
​Aydın ÇELİK
​Şube Müdürü
​570
Aytaç AKALTUNMühendis581
Dr Nevin BAŞPINARMühendis​577
Hamide ULUSAL    Mühendis 
​582
Adnan ÇAÇAMER
Mühendis​577
Deniz ÇETİNKAYAMühendis 
​568
Mine GÜLER
Mühendis​582
Recep METİN Mühendis
​574
Hüsamettin KÜÇÜKEKŞİ
Mühendis
​568
Yasemin ÖZKULMühendis564​
Yüksel ŞANLIMühendis
​567
Turgay MARANCIMühendis
​565
Selahattin ÜMERMühendis​579
​Musrafa ASLAN​Mühendis
Nurgül ERTAN
Mühendis​567
Fatma GÜNEY
Mühendis    ​569
Günnur ÇETİN
Mühendis​574
Gülden VOLKANMühendis​574
Metin AKURALMühendis 
​567
Filiz ERBAŞMühendis 
​566
Atiye GÜNEŞMühendis  
​566
Seval AFŞARMühendis​576
Çetin Emin ATMACA
Mühendis 
​577
Tuncay MURATOĞLUMühendis
​565
Dr. Semiha YÜCEERMühendis
​578
Ömer ÇİÇEKMühendis    ​575
Hüseyin Murat ADA
Mühendis    ​573
​Özlem ÖZYİĞİT
Mühendis 
564​
​Hüseyin Burak KAYA​Mühendis567​
​Muammer MERT ​Mühendis567​
​Levent UZUN​Mühendis580​
Mehmet ÇAKMAK    MühendisHarita Müh.​576
Şeref ŞİT Tekniker
​565
Mehmet KASIMTekniker    ​580
M.Faruk BARANTekniker 
​580
Muhsin CAN Tekniker
​576
Ahmet SAĞIROĞLU TeknikerTarım Mak.​582
Ahmet Kutsi ÇİÇEKTeknikerMakine​572
​H.Levent ÜNAL
Daimi İşçi 
​571
S.Selcen ALKAN
Daimi İşçi    ​571


 

Hayvan Sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğü

İl Müdürlüğü Santral: (0256) 211 30 00 (4Hat)
  ​ ​ ​
​ ​ ​ ​ ​
​Adı Soyadı
​Ünvanı
​Dahili Tel
Aydın TARIŞube Müdürü 
Tel: 211 56 76​​530
Talip ÇETİNKAYAVeteriner Hekim
​521
Taşkın KARACA 
Veteriner Hekim 
​527
Hakan KAYAVeteriner Hekim
​527
Özgür SAĞDEMİR
Veteriner Hekim
​520
Arif Ender DOYUK
Veteriner Hekim
​525
Mehmet Uğur DABANOĞLUVeteriner Hekim 
​526
Emine KAHRAMAN
Veteriner Hekim
​521
Mehmet Özcan ÇETİNTÜRKVeteriner Hekim 
​526
Mustafa BAYSALVeteriner Hekim
​520
Cengiz KENDİRLİOĞLUVeteriner Hekim​521
Filiz KAÇMAZVeteriner Hekim​521
​Ahmet GEZMAN
Veteriner Hekim526​
​İffet TATLIBAŞ
​Veteriner Hekim
​Erhan KARUL
Veteriner Hekim
​Mustafa DİLEK
Veteriner Hekim
Nurgül İMREMühendis
Süt Tek.​523
Mustafa Melih CURAMühendis
Zootekni​524
Durmuş CENGİZMühendis
Zootekni​524
​Turgay NAMDAR
​Mühendis​Bahçe Bitk.
Ferhat AYDOĞDUBiyolog
Erdal İNCE Vet. Sağlık Teknikeri 524​
​Özgür ÇİÇEK
Vet. Sağlık Teknikeri
Mustafa KABATAŞSağlık Teknikeri    ​528
​Erdal ZENGİN
​Tekniker​Gıda Teknolojisi
İsa BİRLİ
Vet. Sağ.Teknis.    ​528
​Fatih BAYAR
Vet. Sağ.Teknis.   
​Yusuf GÖKMEN
Vet. Sağ.Teknis.   
​Murat İNCE
Vet. Sağ.Teknis.   
Emine ÖZTÜRK
Tarım Hizm. İşçisi    ​529
​Adem ÖZKAN
Tarım Hizm. İşçisi


 

Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü

​ ​ ​ ​İl Müdürlüğü Santral: (0256) 211 30 00 (4Hat)​ ​
Adı Soyadı​Ünvanı​Açıklama​Dahili Tel​
Ertuğrul POLATŞube MüdürüSu Ürünleri520
Mesut Nuri KÜNKÇÜMühendisZootekni522
Hatice GÜRGÜNMühendisSu Ürünleri522
Ufuk BİÇERMühendisSu Ürünleri523
Cihan ERSOYMühendisSu Ürünleri522
Hüseyin YILMAZMühendisSu Ürünleri​523
Nilay KURTMühendisSu Ürünleri523
​Ceylan ŞAMİLOĞLU
​Mühendis
Abdullah Uğur ÇATLIMühendis522​
Hasan KOCABAŞLaborant522
Mehmet Ali DUYMUŞŞef529

Tarımsal Altyapı ve Arazi Değerlendirme Şube Müdürlüğü

İl Müdürlüğü Santral: (0256) 211 30 00 (4Hat)
​Adı Soyadı
​Ünvanı
​Dahili Tel
 Mustafa ARSLAN​Şube Müdürü
Tel: 211 29 94​542
Hüseyin DEMİRBAĞ​Mühendis​540
Aziz KARAKUŞMühendis 
​531
Selim KAZMAZOĞLUMühendis​536
Esra GÖKERMühendis
​532
Bilal ÇOKŞENMühendis​532
Mustafa ÖNKOLMühendis
​531
Olcay ATATANIR Mühendis  
​533
Cangül KAZMAZOĞLUMühendis 
​538
Mehmet ORMANCIMühendis​536
Çağatay CELAP   
Mühendis ​531
Yunus YAMAN   
Mühendis​584
Nihat DEĞİRMENCİMühendis 
​583
Mehmet Murat UŞUNMühendis​533
​Murat MORAN​Mühendis​539
​Ayça ÇİZEN
Mühendis​540
​Mehlika BAYSAL​Mühendis584​
​İbrahim YAVUZ​Mühendis​535
​Çoşkun DÜZDABAN​Mühendis531​
İsmail AĞBAŞ
MühendisÇevre Müh.​538
Latif ŞAHİNMühendis    Harita Müh.    ​535
Murat DALYAAÇMühendis    Harita Müh.    ​538
Mehmet GÜNDÜZMühendis    Harita Müh.    ​531
Seher Yavuz SEVİNİR    Mühendis    Harita Müh.    ​533
Sinem DURUKALMühendis    Mimar-Şehir Plancısı 
​532
Emre DURUKALMühendis    Harita Müh.    ​536
İlkay ALPERMühendis    Kimya Müh.​583
​Bilal ZORER
Tekniker​541
​İbrahim ABALI
​Hayvan Bakıcısı
583​
​Tülay ÇINAR
​Usta​541

  

Arazi Edindirme Şube Müdürlüğü

İl Müdürlüğü Santral: (0256) 211 30 00 (4Hat)

​Adı Soyadı
​Ünvanı​Açıklama​Dahili Tel
Figen SEZER
​Şube Müdürü​505
​Umur GÜNEYMühendis​​509
​N.Savaş GÜNDOĞDU​Mühendis​510
​Kıymet AKOVA​Mühendis​511
​F.Nur SÜZERMühendis​​509
​İrfan AFŞARMühendis509
Funda KORUMühendis​510
​Fırat Cezair ÇEVİK
​Mühendis
​İsmail BAYRAK​D. İşçi​504

​ ​​ ​ ​ ​ ​


 

Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğü

İl Müdürlüğü Santral: (0256) 211 30 00 (4Hat)
​ ​ ​
​ ​ ​ ​ ​
​Adı Soyadı
​Ünvanı
​Dahili Tel
Yakup EZBERŞube Müdürü
Tel: 211 29 92 ​107
Hüseyin DEVECİMühendis
​103
Ali NALBANTOĞLUMühendis
​102
Aylin ATLI
Mühendis  
​102
Fethi BARANMühendis
​103
Osman MERTMühendis
​103
Yasin DAĞ 
Ekonomist
​104
Serap YAVUZEv Ekonomisti 
102​
İbrahim GÜRSOYTekniker
105​
Nuray ÖKDEMTekniker​106
​Nimet TURGAY
​Tekniker106​
Ali ÇİTKENTekniker 
Bitk. Hayv. Üretim105
Derya EZBER​Teknisyen106


Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğü

 
İl Müdürlüğü Santral: (0256) 211 30 00 (4Hat)
​Adı Soyadı
​Ünvanı
Dahili Tel​
​Adem KAPLAN
​Şube Müdürü
​555
​Yaşar MERİÇ
​Mühendis​550
​Özkan AYDEMİR
​Mühendis​554
​Abdülbaki KELEŞ
​Mühendis​551
​Ömür ATAKAN
​Mühendis​563
​M.Ali Faruk ÖNER
​Mühendis​552
​Songül Özsakarya ÇİLİNGİR
​Mühendis​551
​Recep İLBEYİ
​Mühendis​560
​Serap BARUT
Mühendis​554
​İlknur BÖĞREKÇİ
Mühendis554​
​Ebru SERTER
Mühendis554​
​Aynur KURT
Mühendis552​
​Abdülkadir KESKİN​Mühendis​554
​Tansel ATEŞ
​Mühendis​Gıda Müh.
​563
​Mustafa Kemal ÖZER​Mühendis​554
​Engin TAN​Mühendis
​Yeliz Hikmet TUTAR
​Mimar​550
​Özgür SARIEFE​Sosyolog​554
​Adem ORUÇ
​Tekniker​560
​Kadir GÜRPEHLİVAN
​Tekniker​551
​Canan CAN
​Tekniker
​561
​Hülya TÜRK
​Tekniker​561
​Güner TEKİN
​Tekniker​560
​Neslihan ÖZKURT
​Tekniker​562
​Nuray KARAÇELİK
​Usta​556
​Hüseyin ODACIOĞLU
Tarım Hiz. İşçisi​

 

İdari ve Mali İşler Şube Müdürlüğü

İl Müdürlüğü Santral: (0256) 211 30 00 (4Hat) ​ ​​ ​ ​ ​ ​
​Adı ve Soyadı
​ÜnvanıAçıklamaDahili Tel
​Metin SAĞDIÇ
​Şube Müdürü
309
​Hasan ÇİL
​Mühendis​506
​Murat AYDIN
​Mühendis​304
​Baki TOKER
​Mühendis508​
​Bilal TUTAR
​Mühendis507​
​Cihat YILDIRIM
​MühendisTütün Tek. Müh.​506
​Aykut ŞAHİN
​MühendisTütün Tek. Müh.​501
​Ahmet ERDÖNMEZ
​Tekniker​303
Yalçın SAMANLI​​Tekniker​305
​Nurettin SERTKAYA​Tekniker​Mak Teknikeri305​
​Murat MURATOĞLU
​Tekniker​501
​Yılmaz UYSAL
​Tekniker​307
Hasan VARANOK​​Tekniker​305
​Mehmet Emin ÖZEN
​Tekniker​308
​Cengiz TÜRK
​Tekniker​311
​Ömer Osman ÇİFTÇİ
​Tekniker​304
​Ayşe KARADAĞ
​Tekniker​558
​İlker ŞAHİN
​Tekniker507​
Hüseyin ÇOMAK​​Tekniker-Tekstil ​(Arşiv)
​589
​Yüksel TOPÇU
​Tekniker​Elektrik​306
​Sedri ÇOBAN
​Tekniker​İnşaat​513
​Muammer TUNÇ
​Tekniker​Otomotiv​306
​Maşallah DURGUN
​Tekniker​Mobilya Deko.
​513
Erkan ÖKTEM​​Tekniker​Çevre Koruma
​406
​Ahmet ERGÜLEÇ
​TeknikerElektrik​512​
​İsmail ÜREK
​Tekniker​Elektrik119​
​Cemil GÜRHAN
​Tenisyen
​İrfan BAŞ
​Teknisyen307​
Derya EZBER​​Teknisyen​Ev Ekonomisi
​406
Selim ZANTeknisyen​End. Meslek Lis.​306
​Ender Yaşar PALA
​Teknisyen​-Elekt.(Arşiv)
​589
​Kerem BOZKAŞ
​Teknisyen​Torna-Tesviye​406
​Murat DADAŞOĞLU
​Teknisyen
​Makine​308
​Ayhan TOPÇU
​Şef​311
​Altan ÖNVER
​Ayniyat Saymanı
​311
​Savaş ÖZEN
​Bilgisayar İşl.
​406
​Mehmet Ali DEMİR
Bilgisayar İşl.
​512
​Yıldız BAĞCI
Bilgisayar İşl.
​302
​Osman ÇETİNKAYA
Bilgisayar İşl.
​304
​Tülin BAĞ
​Bilgisayar İşl.
​406
​Sabahattin KAVÇİN​V.H.K.İ.​306
​Erol GÜLEŞGEN
​Kor.ve Güv. Gör.​110
​Fadil TEMUR
​Kor.ve Güv. Gör.
​110
​Hasan ÖZDEMİR
​Memur​306
​Özgün Kahraman YÖRÜK
​Memur​304
​Aysun ÇELİK
​Memur​Aday​408
​Emine YILMAZ
​MemurAday​406​
​Necdet ATMACA
​Şoför​112
​Mustafa KASALOĞLU
​Usta​Kamu İşçisi
112​
​S.Selcan ALKAN
​Usta​Kamu İşçisi
​571
​Şefika ÇAM
​Usta​Kamu İşçisi
​310
​Halim Levent ÜNAL
​UstaKamu İşçisi​401
​Coşkun GÖREN
​UstaKamu İşçisi
​Emine ÖZTÜRK
​UstaKamu İşçisi​401
​Birol SAGUN
​ŞoförKamu İşçisi112​
​Mirze Mehmet ARSLAN
​ŞoförKamu İşçisi112​
​Behçet AVCI
​Hayvan Bakıcısı
Kamu İşçisi​110
​Bülent ERTEK
​Tarım Hiz. İşçisi
Kamu İşçisi112​
​Ramazan HORATA
​Tarım Hiz. İşçisi
Kamu İşçisi112​
​Serdar GÖKDEMİR
​Tarım Hiz. İşçisi
Kamu İşçisi​Sant.-0
​Kasım ORTATEPE
​Tarım Hiz. İşçisi
Kamu İşçisi
​Ali SAYGI
​Tarım Hiz. İşçisi
Kamu İşçisi115​
​Ekrem KILINÇ
​Tarım Hiz. İşçisi
Kamu İşçisi115​
​Deniz ALKOÇ
​Tarım Hiz. İşçisi
Kamu İşçisi​589
​Abdullah KARADEMİR
​Tarım Hiz. İşçisi
Kamu İşçisi​402
​Ebru ÇETİN
​Tarım Hiz. İşçisi
Kamu İşçisi
​Ergün ŞENER
​Tarım Hiz. İşçisi
Kamu İşçisi115​
​Keziban YOLDAŞTarım Hiz. İşçisiKamu İşçisi122​
​Gülhan ÇETİN
​Tarım Hiz. İşçisi
Kamu İşçisi
​Ali ÖZTÜRK
Tarım Hiz. İşçisiKamu İşçisi
​Ünal KARADAŞ
​Daimi İşçi
Kamu İşçisi
​Muammer İŞLER
​Daimi İşçi
​Kamu İşçisi
​Ali İŞLEYEN
​Daimi İşçi
​Kamu İşçisi
​Doğukan ADITATARTarım Hiz. İşçisi.Kamu İşçisi304​
Tamer ŞENGEZEN
Tarım Hiz. İşçisiKamu İşçisi512​
​Nezahat ÖZGÜL
Tarım Hiz. İşçisiKamu İşçisi408
​Bülent ŞİŞMAN​4/C Geçici Per.
​Mustafa AKÇAY
​4/C Geçici Per.

​115
​Selim ALDEMİR
​4/C Geçici Per.
​Hamit DAĞGEZ
​4/C Geçici Per
​Ertuğrul DEMİRSOY
​Dön. Serm. İşçisi
​Mehmet Şakir ÖZDEMİR4/C Geçici Per
​Konukevi (Oda 1)
122
​Konukevi (Oda 2)
​123
​Lokal121​
​Mutfak​120
​İşçi Temsilciliği
​118
​Sürücüler Odası
112​
​A Blok Çay Ocağı
113​
​Yemekhane115​
​Sendika Odası
​116
​Bekçi155​
​C Blok Çay Ocağı
190​

 

Döner Sermaye Saymanlığı

İl Müdürlüğü Santral: (0256) 211 30 00 (4Hat) ​ ​​ ​ ​ ​
Adı Soyadı
​Ünvanı​Dahili Tel
​Derya KIZILKAYA
​Sayman​312
Hanifi DEMİRTekniker301​
Süha Ediz SORGUN​Memur301​
Güven MAÇKALI​Bilgisayar İşletmeni​301
​Mehmet Ali DEMİR
​Bilgisayar İşletmeni
​312
​Canbey TABAĞ
​Vet. Sağ. Tek.
301​
​Şahin MİDİLLİ
Vet. Sağ. Tek.​301
​Esra BACAK
​Tarım Hiz. İşçisi
312​

 

Sivil Savunma Uzmanlığı

İl Müdürlüğü Santral: (0256) 211 30 00 (4Hat)
Adı Soyadı
​Ünvanı​Açıklama​Dahili Tel
Cihat YILDIRIM
Tütün Tek.Müh.
​101

Hukuk Birimi

İl Müdürlüğü Santral: (0256) 211 30 00 (4Hat) ​ ​
​Adı Soyadı
Ünvanı​Açıklama​Dahili Tel
​Feruzan ŞENOL
​Avukat​502
​Armağan TANRIKULU
​Teknisyen​503
​Ercan İNCEKAYA
503​

''